از جبهه آمدم بگویم غیبتت را شنیدم ولی دفاع نکردم ! حلال کن

استاد قرائتی:

جناب آقای ربانی املشی نقل می‌كنند كه؛ «پاسدارمن از جبهه آمد و گفت كه یك دقیقه با شما كار دارم و دوباره می‌خواهم برگردم جبهه. گفتم بگو. گفت: یك زمانی یك كسی غیبت شما را كرد و من گوش دادم و دفاع نكردم. حالا در جبهه هر لحظه ممكن است شهید بشوم و نمی‌خواهم یك گناه داشته باشم. تاشهید نشدم از جبهه آمده‌ام تهران عذرخواهی كنم و برگردم جبهه. گفتم كه غیبت چه بوده؟

گفت: غیبت این بود كه یكی از پاسدارها شهید می‌شود كه با شما آشناست و ایشان به خاطر این كه از فقهای شورای نگهبان بوده و یا چیز دیگر. . . نرفته جلسه‌ی فاتحه و آن وقت در یك جلسه گفته‌اند چرا آقای ربانی املشی مجلس فلانی نرفت و من شنیده و دفاع نكردم و در جبهه شك كردم كه نكند گناه باشد و از جبهه آمدم حلالیت بطلبم و برگردم. »

جوانی كه روزی صد تا غیبت می‌تواند بكند، می‌رسد به جایی كه حتی به احتمال یك غیبت از اهواز تا تهران می‌اید وبرمی گردد. تقوا خیلی زیاد شده، این همه بی حجاب كه شدند با حجاب، این همه نمازهای هزار نفری هزارنفری «و من كفر بعد ذلك فَأُولئِكَ هُمُ الْفاسِقُونَ»

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : غیبت ,دفاع ,آمدم ,برگردم ,جبهه آمدم ,برگردم جبهه ,جبهه گفتم ,دفاع نكردم ,ربانی املشی ,آقای ربانی املشی ,آمدم بگویم غیبتت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قدیمترین سایت ایرانی حفاظ رودیواری گالری هنری حوراس مجله بدنسازی دانلود آهنگ های جدید Sirun Sona شاد میگویم حسین محمدی خوشرو قهرمان ووشو hossein mohammadi khoshrou فروشگاه ارزانی97